Katalogový list č. ELOSOS1503634
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 38x10x0,13 žluto-zelená |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503634 |
| EAN: | 5906194001333 |
| Kód dodavatele: | 2110380104507 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 10 m |
| Barva: | zelená/žlutá |
| Tloušťka: | 0,13 mm |