Katalogový list č. ELOSOS1503619
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 25x20x0,13 bílá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503619 |
| EAN: | 5906194001142 |
| Kód dodavatele: | 2110250200902 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Šířka: | 25 mm |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |