Katalogový list č. ELOSOS1503605
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 19x10x0,13 hnědá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503605 |
| EAN: | 5906194002941 |
| Kód dodavatele: | 2110190100102 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | hnědá |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |