Katalogový list č. ELOSOS1503601
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 15x20x0,13 červená |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503601 |
| EAN: | 5906194002552 |
| Kód dodavatele: | 2110150200200 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |