Katalogový list č. ELOSOS1503599
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 15x10x0,13 tmavě modrá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503599 |
| EAN: | 5906194001937 |
| Kód dodavatele: | 2110150106601 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 10 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |