Katalogový list č. ELOSOS1503593
| Název: | Izolační páska ANTICOR 202 SuperFlex 50x20x0,19 modrá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503593 |
| EAN: | 5906194002477 |
| Kód dodavatele: | 2020500200609 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka: | 0,19 mm |