Katalogový list č. ELOSOS1503591
| Název: | Izolační páska ANTICOR 202 SuperFlex 50x20x0,19 červená |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503591 |
| EAN: | 5906194002460 |
| Kód dodavatele: | 2020500200203 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Šířka: | 50 mm |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka: | 0,19 mm |