Katalogový list č. ELOSOS1503586
| Název: | Izolační páska ANTICOR 202 SuperFlex 38x20x0,19 žlutá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503586 |
| EAN: | 3530049009735 |
| Kód dodavatele: | 2020380200409 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka: | 0,19 mm |