Katalogový list č. ELOSOS1503563
| Název: | Izolační páska ANTICOR 200 PREMIUM 38x18x0,18 žlutá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503563 |
| EAN: | 5906194003832 |
| Kód dodavatele: | 2000380180406 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | žlutá |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 18 m |
| Tloušťka: | 0,18 mm |