Katalogový list č. ELOSOS1503554
| Název: | Izolační páska ANTICOR 200 PREMIUM 19x18x0,18 červená |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503554 |
| EAN: | 5906194003023 |
| Kód dodavatele: | 2000190180207 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | červená |
| Šířka: | 19 mm |
| Délka: | 18 m |
| Tloušťka: | 0,18 mm |