Katalogový list č. ELOSOS1503552
| Název: | Izolační páska ANTICOR 200 PREMIUM 15x18x0,18 modrá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1503552 |
| EAN: | 5906194003733 |
| Kód dodavatele: | 2000150180605 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | modrá |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 18 m |
| Tloušťka: | 0,18 mm |