Katalogový list č. ELOSOS1500931
| Název: | Izolační páska ANTICOR 211 PVC 15x20x0,13 černá |
|---|---|
| Značka: | ANTICOR |
| Kód: | ELOSOS1500931 |
| EAN: | 5906194002545 |
| Kód dodavatele: | 2110150200002 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | černá |
| Šířka: | 15 mm |
| Délka: | 20 m |
| Tloušťka: | 0,13 mm |