Katalogový list č. ELOSOS1464967
| Název: | Otočný kryt termostatu ABB ZONI bílá 3292T-A00300 500 |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS1464967 |
| EAN: | 8592624451570 |
| Kód dodavatele: | 3292T-A00300 500 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Barva: | bílá |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | bez úpravy |
| Provedení: | otočné tlačítko |
| Barva RAL: | 9003 |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Popis: | různé symboly |
| Materiál: | plast |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 22,5 mm |
| Šířka: | 58,8 mm |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| okno/světelný průzor: | ne |
| S místem pro štítek: | ne |
| S výměnným symbolem: | ne |
| Typ upevnění: | zapojení(přichycení) |
| Produktová řada: | Zoni |
| Využití: | termostat |
| Hloubka: | 58,8 mm |