Katalogový list č. ELOSOS1464965
| Název: | ABB Zoni Kryt termostatu prostorového s otočným ovládáním olivová |
|---|---|
| Značka: | ABB |
| Kód: | ELOSOS1464965 |
| EAN: | 8592624451594 |
| Kód dodavatele: | 3292T-A00300 243 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Bez halogenů: | ne |
| Povrchová ochrana: | lakované |
| Provedení: | otočné tlačítko |
| Barva: | olivová |
| Kvalita materiálu: | termoplast |
| Popis: | různé symboly |
| Materiál: | plast |
| Pro stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Výška: | 22,5 mm |
| Typ povrchu: | matné |
| Šířka: | 58,8 mm |
| Antibakteriální ošetření: | ne |
| okno/světelný průzor: | ne |
| S místem pro štítek: | ne |
| S výměnným symbolem: | ne |
| Typ upevnění: | zapojení(přichycení) |
| Produktová řada: | Zoni |
| Využití: | termostat |
| Hloubka: | 58,8 mm |
| Barva RAL: | 6021 |