Katalogový list č. ELOSOS1450331
| Název: | ANTIK termo ohřev vody fotovoltaikou |
|---|---|
| Značka: | Antik |
| Kód: | ELOSOS1450331 |
| EAN: | 2050000782732 |
| Kód dodavatele: | 337 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP44 |
| Šířka: | 160 mm |
| Výška: | 160 mm |
| Hloubka: | 80 mm |
| Hmotnost: | 2 kg |
| Teplota okolí: | -20 až +60 °C |
| Jmenovitá okolní teplota: | -20 až +60 °C |
| Provozní teplota: | -20 až +60 °C |
| Pracovní teplota: | -20-60 °C |
| Jmenovitý výstupní výkon AC: | 2 kW |