Katalogový list č. ELOSOS1434601
| Název: | Proudový chránič 4 póly, 25 A, 30 mA, 6 kA SEZ-CZ N74-25-030 |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1434601 |
| EAN: | 8596089110164 |
| Kód dodavatele: | N74-25-030 |
| Recyklační poplatek: | 0,41 Kč |
| Počet pólů: | 4 |
| Modulární šířka: | 4 |
| Jmenovitý proud: | 25 A |
| Vestavěná hloubka: | 74,5 mm |
| Výška přístroje: | 85 mm |