Katalogový list č. ELOSOS1434593
| Název: | Celoplechová skříň na omítku 72 modulová - 3 řady, 686x544x130 mm, IP 30 |
|---|---|
| Značka: | SEZ-CZ |
| Kód: | ELOSOS1434593 |
| EAN: | 8596089798850 |
| Kód dodavatele: | M-BOX N 72/3-24 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP30 |
| Hloubka: | 130 mm |
| Šířka: | 544 mm |
| Výška: | 686 mm |