Katalogový list č. ELOSOS1428008
| Název: | Lepící páska papírová Komfort 38 mm x XTLINE MA831338 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELOSOS1428008 |
| EAN: | 8592884004035 |
| Kód dodavatele: | MA831338 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 50 m |
| Izolační: | ne |
| Název: | Lepící páska papírová Komfort 38 mm x XTLINE MA831338 |
|---|---|
| Značka: | Xtline |
| Kód: | ELOSOS1428008 |
| EAN: | 8592884004035 |
| Kód dodavatele: | MA831338 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Šířka: | 38 mm |
| Délka: | 50 m |
| Izolační: | ne |