Katalogový list č. ELOSOS1426133
| Název: | Krabicová rozvodka plastová, 5-pólová, černá SEZ DK 6455-11 5.P/5 |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELOSOS1426133 |
| EAN: | 8584128128287 |
| Kód dodavatele: | 6455-11 5.P/5 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Hloubka: | 45 mm |
| Šířka: | 125 mm |
| Izolační napětí Ui: | 400 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |