Katalogový list č. ELOSOS1426132
| Název: | 6455-11 5.P/2 Krab.rozvodka plast.5p šed |
|---|---|
| Značka: | SEZ DK |
| Kód: | ELOSOS1426132 |
| EAN: | 8584128128263 |
| Kód dodavatele: | 6455-11 5.P/2 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Stupeň krytí (IP): | IP67 |
| Hloubka: | 45 mm |
| Šířka: | 125 mm |
| Izolační napětí Ui: | 400 V |
| Max. průřez vodiče: | 4 mm2 |