Katalogový list č. ELOSOS1419566
| Název: | Příložka kluzného bodu masiv FMFS SH FISCHER 547854 |
|---|---|
| Značka: | Fischer |
| Kód: | ELOSOS1419566 |
| EAN: | 4048962339192 |
| Kód dodavatele: | 547854 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Tvar: | obdélník |
| Délka: | 130,00 mm |
| Tloušťka: | 4,00 mm |
| Šířka: | 35,00 mm |