Katalogový list č. ELKAOS1407222
| Název: | Nízkofrekvenční datový kabel UNITRONIC LI2YCY (TP) 1X2X0,25 LAPP 0031370 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1407222 |
| EAN: | 2050000752445 |
| Kód dodavatele: | 0031370 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Materiál vodiče: | měď |
| Značení žily: | barva |
| Počet žil: | 2 |
| Třída vodiče: | Třída 5 = flexibilní |
| Olejiodolné.: | ne |
| Materiál vnějšího pláště: | PVC |
| Jmenovitý průřez vodiče: | 0,25 mm2 |
| Třída reakce na oheň: | Eca |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Povrch vodiče: | holé |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Vnější průměr cca: | 5,7 mm |
| Splétaný prvek: | páry |
| Stínění nad spleteným prvkem: | bez |
| Barva vnějšího pláště: | šedá |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ano |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Kategorie: | jiné |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Specifikace izolace žíly: | polyethylen PE |
| Přípustná teplota, pevně: | -40-80 °C |
| Stínění nad svazkem: | opletení |
| Charakteristická impedance: | 100 Ohm |
| Spletení: | jiné |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Produktová řada: | UNITRONIC LI2YCY(TP) |
| Přípustná teplota, v pohybu: | -5-70 °C |
| Hmotnost: | 38 kg/km |