Katalogový list č. ELKAOS1402041
| Název: | Ethernetový kabel ETHERLINE LAN Cat.5e U/UTP 4x2xAWG24 LAPP 2170950 |
|---|---|
| Značka: | Lapp |
| Kód: | ELKAOS1402041 |
| EAN: | 2050000750656 |
| Kód dodavatele: | 2170950 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Kategorie: | 5E |
| Značení žily: | barva |
| Třída vodiče: | Třída 1 = pevný |
| Olejiodolné.: | ne |
| Materiál vnějšího pláště: | PVC |
| Vnější průměr cca: | 5,1 mm |
| Třída reakce na oheň: | Eca |
| Počet žil: | 8 |
| Třída hořící kapky: | bez |
| Třída tvorby kouře: | bez |
| Třída kyselosti: | bez |
| Velikost AWG.: | 24 |
| Geometrie kabelu: | kruh |
| Bez halogenů EN IEC 60754-2: | ne |
| Splétaný prvek: | páry |
| Stínění nad svazkem: | bez |
| Stínění nad spleteným prvkem: | bez |
| Barva vnějšího pláště: | šedá |
| Nízká kouřivost (IEC 61034-2): | ne |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-1-2: | ano |
| Bez halogenů EN IEC 60754-1: | ne |
| Specifikace vnějšího pláště: | jiné |
| Izolace žíly: | jiné |
| Zpomalovač hoření IEC 60332-3-21 (Kat A F/R): | ne |
| Napětí U: | 48 V |
| Druh kabelu: | U/UTP (UTP) |
| Specifikace izolace žíly: | polyethylen PE |
| Charakteristická impedance: | 100 Ohm |
| Spletení: | jiné |
| Přípustná teplota, pevně: | -20-60 °C |
| Identifikace jádra HD 308 S2: | ne |
| Produktová řada: | ETHERLINE LAN |
| Přípustná teplota, v pohybu: | 0-50 °C |
| Hmotnost: | 58 kg/km |
| Hodnota NVP: | 0,70 % |