Katalogový list č. ELSVOS1407117
| Název: | Zápustné svítidlo Quality výklopný max.50W 12V GU5,3 51mm kartáč 989.68 98968 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1407117 |
| EAN: | 4000870989685 |
| Kód dodavatele: | 98968 |
| Recyklační poplatek: | 4,00 Kč |
| Vnější průměr: | 110 mm |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Třída ochrany: | III |
| Vhodné pro vestavnou montáž: | ano |
| Nominální napětí.: | 12 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 50 W |
| Vestavná výška/hloubka: | 60 mm |
| Max. výkon systému: | 50 W |
| Objímka: | GU5,3 |
| Vestavný průměr.: | 92 mm |
| Barva tělesa: | kartáč. kov |
| Vestavná výška.: | 60 mm |