Katalogový list č. ELSVOS1405751
| Název: | Stojací lampa Neordic Liska dřevo/chrom matný 796.85 PAULMANN 79685 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405751 |
| EAN: | 4000870796856 |
| Kód dodavatele: | 79685 |
| Recyklační poplatek: | 7,50 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 3 |
| Průměr: | 450 mm |
| Délka: | 1420 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 20 W |
| Max. výkon systému: | 60 W |
| Objímka: | E27 |
| Produktová řada: | Trend Neordic |
| Barva tělesa: | matný chrom/dřevo |