Katalogový list č. ELSVOS1405747
| Název: | Stolní lampa Neordic Yorik sklo/beton/měď 796.65 PAULMANN 79665 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405747 |
| EAN: | 4000870796658 |
| Kód dodavatele: | 79665 |
| Recyklační poplatek: | 4,00 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Průměr: | 200 mm |
| Délka: | 350 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 20 W |
| Max. výkon systému: | 20 W |
| Se spínačem: | ano |
| Objímka: | E27 |
| Produktová řada: | Trend Neordic |
| Barva tělesa: | šedá/čirá/měď |