Katalogový list č. ELSVOS1405745
| Název: | Stolní lampa Neordic Ingram beton 796.63 PAULMANN 79663 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405745 |
| EAN: | 4000870796634 |
| Kód dodavatele: | 79663 |
| Recyklační poplatek: | 4,00 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Barva tělesa: | šedá |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Průměr: | 230 mm |
| Délka: | 215 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 20 W |
| Max. výkon systému: | 20 W |
| Se spínačem: | ano |
| Objímka: | E27 |
| Produktová řada: | Trend Neordic |