Katalogový list č. ELSVOS1405743
| Název: | Stolní lampa Neordic Moa mramor bílá/zlatá matná 796.61 PAULMANN 79661 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405743 |
| EAN: | 4000870796610 |
| Kód dodavatele: | 79661 |
| Recyklační poplatek: | 4,00 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Průměr: | 100 mm |
| Délka: | 400 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 10 W |
| Max. výkon systému: | 10 W |
| Se spínačem: | ano |
| Objímka: | G9 |
| Barva tělesa: | zlatá/bílá |
| Produktová řada: | Trend Neordic |