Katalogový list č. ELSVOS1405742
| Název: | Stojací lampa Neordic Haldar bílá/měď 796.60 PAULMANN 79660 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405742 |
| EAN: | 4000870796603 |
| Kód dodavatele: | 79660 |
| Recyklační poplatek: | 7,50 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 2 |
| Průměr: | 230 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Výška/hloubka: | 230 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 20 W |
| Max. výkon systému: | 40 W |
| Objímka: | E14 |
| Produktová řada: | Trend Neordic |
| Barva tělesa: | měď matná/bílá |