Katalogový list č. ELSVOS1405741
| Název: | Stolní lampa Neordic Haldar bílá/měď 796.58 PAULMANN 79658 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405741 |
| EAN: | 4000870796580 |
| Kód dodavatele: | 79658 |
| Recyklační poplatek: | 4,00 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Stmívatelné: | ano |
| Délka: | 460 mm |
| Průměr: | 160 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 20 W |
| Max. výkon systému: | 20 W |
| Se spínačem: | ano |
| Objímka: | E14 |
| Produktová řada: | Trend Neordic |
| Barva tělesa: | měď matná/bílá |