Katalogový list č. ELSVOS1405737
| Název: | Stojací lampa Neordic Juna zelená/měď/dřevo 796.54 PAULMANN 79654 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405737 |
| EAN: | 4000870796542 |
| Kód dodavatele: | 79654 |
| Recyklační poplatek: | 7,50 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Šířka: | 230 mm |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Průměr: | 400 mm |
| Výška/hloubka: | 400 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 20 W |
| Max. výkon systému: | 20 W |
| Barva tělesa: | dřevo |
| Objímka: | E14 |
| Produktová řada: | Trend Neordic |