Katalogový list č. ELSVOS1405727
| Název: | Stolní lampa Neordic Stellan látkové stínidlo bílá/dřevo 796.36 PAULMANN 79636 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405727 |
| EAN: | 4000870796368 |
| Kód dodavatele: | 79636 |
| Recyklační poplatek: | 4,00 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Délka: | 400 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 20 W |
| Max. výkon systému: | 20 W |
| Se spínačem: | ano |
| Průměr: | 155 mm |
| Barva tělesa: | dřevo/bílá |
| Objímka: | E27 |
| Produktová řada: | Trend Neordic |