Katalogový list č. ELSVOS1405726
| Název: | Stolní lampa Neordic Rurik látkové stínidlo šedé/dřevo 796.35 PAULMANN 79635 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405726 |
| EAN: | 4000870796351 |
| Kód dodavatele: | 79635 |
| Recyklační poplatek: | 4,00 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Délka: | 700 mm |
| Průměr: | 250 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 20 W |
| Max. výkon systému: | 20 W |
| Se spínačem: | ano |
| Objímka: | E27 |
| Produktová řada: | Trend Neordic |
| Barva tělesa: | šedá/dřevo |