Katalogový list č. ELSVOS1405725
| Název: | Stojací lampa Neordic Stellan látkové stínidlo bílá/dřevo 796.34 79634 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405725 |
| EAN: | 4000870796344 |
| Kód dodavatele: | 79634 |
| Recyklační poplatek: | 7,50 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Průměr: | 350 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 20 W |
| Max. výkon systému: | 20 W |
| Délka: | 1615 mm |
| Barva tělesa: | dřevo/bílá |
| Objímka: | E27 |
| Produktová řada: | Trend Neordic |