Katalogový list č. ELSVOS1405724
| Název: | Stojací lampa Neordic Rurik látkové stínidlo šedé/dřevo 796.33 PAULMANN 79633 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405724 |
| EAN: | 4000870796337 |
| Kód dodavatele: | 79633 |
| Recyklační poplatek: | 7,50 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Délka: | 1530 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 20 W |
| Max. výkon systému: | 20 W |
| Objímka: | E27 |
| Produktová řada: | Trend Neordic |
| Barva tělesa: | šedá/dřevo |
| Průměr: | 538 mm |