Katalogový list č. ELSVOS1405711
| Název: | Stojací lampa Neordic Nordin bílá/zlatá/mramor 796.15 PAULMANN 79615 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405711 |
| EAN: | 4000870796153 |
| Kód dodavatele: | 79615 |
| Recyklační poplatek: | 7,50 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Průměr: | 200 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 20 W |
| Max. výkon systému: | 20 W |
| Objímka: | E27 |
| Barva tělesa: | zlatá/bílá |
| Produktová řada: | Trend Neordic |