Katalogový list č. ELSVOS1405591
| Název: | Stolní lampa PLAZA matt nickel LED 1x3W 230/12V 6000K 749.95 PAULMANN 74995 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405591 |
| EAN: | 4000870749951 |
| Kód dodavatele: | 74995 |
| Recyklační poplatek: | 7,50 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ano |
| Stmívatelné: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Teplota barvy.: | 6000 K |
| Délka: | 750 mm |
| Průměr: | 250 mm |
| Světelný tok: | 240 lm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 3 W |
| Max. výkon systému: | 5 W |
| Výška/hloubka: | 750 mm |
| Světelný zdroj: | LED neměnitelný |
| Produktová řada: | Plaza |
| Barva tělesa: | kartáč. kov |
| Barva světla dle. EN 12464-1: | studená denní bílá |