Katalogový list č. ELSVOS1405296
| Název: | Stolní lampa Zed LED 1x6,7W, 359lm, 230V, 3000K 702.45 PAULMANN 70245 |
|---|---|
| Kód: | ELSVOS1405296 |
| EAN: | 4000870702451 |
| Kód dodavatele: | 70245 |
| Recyklační poplatek: | 4,00 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Včetně svět. zdroje: | ano |
| Stmívatelné: | ne |
| Vhodné pro počet svět. zdrojů: | 1 |
| Materiál tělesa: | ocel |
| Výška/hloubka: | 475 mm |
| Teplota barvy.: | 3000 K |
| Průměr: | 160 mm |
| Délka: | 475 mm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Světelný zdroj: | LED |
| Max. výkon systému: | 6,7 W |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 6,7 W |
| Barva světla dle. EN 12464-1: | teplá <3300K |
| Barva tělesa: | kartáč. kov |
| Světelný tok: | 359 lm |