Katalogový list č. ELOSOS1402320
| Název: | 6075325 AZK 150 FT Minikanál AZ |
|---|---|
| Značka: | OBO |
| Kód: | ELOSOS1402320 |
| EAN: | 4012195811138 |
| Kód dodavatele: | 6075325 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Výška: | 50 mm |
| Šířka: | 150 mm |
| Barva: | bez |
| Povrchová ochrana: | žárově pozinkované |
| Délka: | 3000 mm |
| Kvalita materiálu: | ostatní |
| Materiál: | ocel |
| Vhodné pro celistvost obvodu: | ne |
| Tloušťka materiálu: | 1,5 mm |
| Spodní perforace: | ano |
| Perforace boční stěny: | ano |
| Z nerezové oceli: | ne |
| Provedení: | bez spojky |
| Model se širokým rozpětím: | ne |
| Použitelný průřez: | 7500 mm2 |
| Hmotnost: | 2,46 kg/m |