Katalogový list č. ELOSOS1385773
| Název: | Cementovláknitá deska CEMVIN 1200x1000x5 |
|---|---|
| Značka: | Cemvin |
| Kód: | ELOSOS1385773 |
| EAN: | 2050000740220 |
| Kód dodavatele: | CEMVIN 1200X1000X5 |
| Recyklační poplatek: | 0,00 Kč |
| Provedení: | protipožární deska |
| Vnější výška: | 1200 mm |
| Tloušťka desky/délka výrobku: | 5 mm |
| Vnější šířka: | 1000 mm |