Katalogový list č. ELSVOS1380784
| Název: | LED Panel Abia 300mm, 22W, mat. chrom |
|---|---|
| Značka: | Paulmann |
| Kód: | ELSVOS1380784 |
| EAN: | 4000870709832 |
| Kód dodavatele: | 70983 |
| Recyklační poplatek: | 4,00 Kč |
| Třída ochrany: | II |
| Délka: | 30 mm |
| Index podání barev (CRI): | 80-89 |
| Materiál krytu: | plast |
| Teplota barvy.: | 2700 K |
| Světelný tok: | 2200 lm |
| Nominální napětí.: | 230 V |
| Vhodné pro výkon světel. zdroje: | 24 W |
| Typ produktu: | stropnice |
| Materiál tělesa: | chrom |