REFERENT/KA NÁKUPNÍHO ODDĚLENÍ

CO POŽADUJEME?

  • Prokazatelná znalost sortimentu podmínkou – elektromateriál, elektroinstalace, svítidla,
  • kladný vztah k technice a novým technologiím výhodou,
  • vzhledem k charakteru práce se těšíme na někoho spolehlivého, pečlivého s dobrými komunikačními a vyjednávajícími schopnostmi,
  • potřebná je proaktivnost při řešení úkolů,
  • dovednosti na PC MS Office nutností

CO BUDE NÁPLŇ PRÁCE?

  • Zpracovávání dodavatelských objednávek na základě potřeby skladu a požadavků zákazníků,
  • analýza a monitoring dodavatelského trhu,
  • určování nákupní strategie,
  • pravidelný kontakt se stávajícími dodavateli, řízení jejich výkonu a reklamací,
  • optimalizace skladových zásob,
  • příprava požadovaných reportů pro svěřené oblasti,
  • komunikace se všemi odděleními napříč společností.

CO NABÍZÍME?

  • Velmi stabilní práci na plný úvazek,
  • možnost pracovat v prostředí české, perspektivní a úspěšné společnosti,
  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • čekají na vás kolegové se smyslem pro humor a chutí do práce,
  • nabízíme prostor pro seberealizaci a pravidelné školení,
  • v neposlední řadě pořádáme teambuildingové akce, jelikož si uvědomujeme důležitost správně fungujícího kolektivu.

ZAUJALI JSME VÁS?

Pošlete nám svůj strukturovaný životopis JEŠTĚ DNES.

Kliknutím na níže uvedené tlačítko „Odeslat formulář“ udělujete společnostem skupiny JANČA & EMAS group s.r.o souhlas dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, s uchováváním, (resp. vedením v evidenci), nakládáním a zpracováváním Vašich osobních údajů, které ve svém životopise uvádíte (dále jen „údaje“). Společnosti budou tyto údaje vést v evidenci pro účely možné pracovní nabídky, a to po dobu 2 let ode dne udělení Vašeho souhlasu. Souhlas můžete kdykoliv odvolat na personalni@emas.cz, čímž bude Váš životopis z evidence odstraněn.

Zaslání životopisu

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.